Aldatıldığını Gözyaşlarıyla Anlatan Esin Çepni, Bilal Hancı’nın Sevgilisi İçin Kendisini Boşadığını Söyledi

Hepimizin ‘Kafalar’ kanalından tanıdığı, bir dönem kışkırtma videolarıyla gündemden düşmeyen üçlünün en büyükleri Bilal Hancı, bugün eşi Esin Çepni’nin yaptığı bir paylaşımla gündemi sarstı. Sosyal medya hesabında gözyaşları içinde aldatıldığını söyleyen ve ardından ihanet videosunu paylaşan Esin Çepni, daha sonrasında Bilal Hancı’ya öfke dolu bir mesaj gönderdi.

Bir dönemlerin en popüler sosyal medya uygulamalarından Vine’ın fenomen isimlerinden biri olarak tanıdığımız Bilal Hancı, yıllardır sosyal medyada aktif isimlerden biri.

Ardından Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile birlikte içerik üretmeye başlayan ve Kafalar kanalı altında sosyal medyada büyük bir kitleye ulaşan Bilal Hancı, özellikle kışkırtma videoları ile tanınıyordu.

Instagram’da 2,6 milyon takipçisi olan fenomen, 2021 yılının Temmuz ayında Esin Çepni ile dünyaevine girmişti hatırlarsanız.

Trabzon’da yaptıkları düğünle sosyal medya magazinini epey bir meşgul eden çiftin evliliği çok lonuşulmuştu. Birbirlerine ne kadar aşık olduklarını da her fırsatta belirtiyorlardı.

Bilal Hancı ile birlikte sosyal medyada içerik üreticisi olan Esin Çepni de yakından takip edilen isimlerden biri oldu.

Çiftin birlikte yaptığı paylaşımlar son derece beğeniliyordu. Esin Çepni 184 bin takipçili Instagram hesabını son derece aktif kullanıyor ve takipçileriyle sık sık iletişim kuruyordu.

İkili 2022 yılında ilişkilerinde çalkantılı bir döneme girmiş ve ayrılma kararı almıştı.

Sosyal medyadan tüm birlikte oldukları paylaşımları silmiş ve bu durumu da açıklamışlardı. Ayrıldıklarını ilan etmişler ve aralarındaki sorunları çözemediklerini duyurmuşlardı. Bu sürede arkadaş olduklarını ve iyi ayrıldıklarını da anlatmışlardı.

Daha sonra 2022’nin Ağustos ayında ilişkilerine yeniden bir şans verme kararı aldıklarını ve evliliklerini kurtarmak istediklerini duyurmuşlardı.

Bu süreçte ne denli yorulduklarını ve üzüldüklerini takipçileriyle paylaşan ikili, Bilal Hancı’nın açıklamasıyla barıştıklarını duyurmuştu. Yaklaşık bir yılı aşkın süredir de ilişkileri sorunsuz bir şekilde devam ediyordu.

Fakat Esin Çepni bu sabah öyle bir paylaşım yaptı ki magazin gündeminde yer yerinden oynadı.

Bilal Hancı, eşi Esin Çepni’yi bir barda aldattığını açıkladı. Sosyal medya hesabı üzerinden gözyaşları içerisinde yaşadığı ihaneti anlatan Esin Çepni, daha sonrasında genç bir kadınla öpüştüğü görülen Bilal Hancı’nın videosunu paylaştı.

Instagram’da paylaştığı magazin haberleriyle bizi şaşkına çeviren Yağmur Çevik de, Esin Çepni’nin abonelik kanalında yayınladığı bir mesajı paylaştı. Esin Çepni, Bilal Hancı evliliklerini sürdürse de yasal olarak boşanmış olduklarını açıkladı.

‘Beni aldattığını ve boşadığını, boşanmanın ertesi gecesi sevgilinle barda nasıl kutlama yaptığını değerli takipçilerine duyuracak mısın, yoksa herkese kurban rolü oynayıp merhametli adam ayaklarına devam mı?’

Esin Çepni’nin söylediklerine göre boşanmadan önce Bilal Hancı kendisini aldattı ve boşanmalarının sebebi buydu.

Diğer paylaşımda da Esin Çepni’nin, Bilal Hancı’nın kendisini aldattığı ve sevgilisi için boşandığını bilmediğine yer verildi.

Bilal Hancı’dan konuya ilişkin henüz bir açıklama ya da paylaşım gelmedi.

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir