Samsung Galaxy S24 Ultra yeni bir S Pen ile gelecek

Samsung’un merakla beklenen Galaxy S24 serisi, önümüzdeki yılın başlarında tanıtılacak. Bu amiral gemisi cihazlar hakkında çeşitli duyumlar almıştık, fakat şimdi yeni bir sertifika, serinin zirvesinde yer alan Galaxy S24 Ultra modeliyle eşleşecek olan S Pen stilusunu işaret ediyor.

Samsung Galaxy S24 Ultra için S Pen sertifikalandı Bilgilendirme amacıyla, Galaxy S24 serisi, standart Galaxy S24, Galaxy S24+ ve Galaxy S24 Ultra modellerinden oluşuyor. Galaxy S23 Ultra’da olduğu gibi, Galaxy S24 Ultra modelinin de şirketin S Pen’i olan adanmış bir stilusla piyasaya sürülmesi bekleniyor. Fakat herhangi bir resmi duyurudan önce, akıllı telefonun S Pen’i Bluetooth SIG web sitesinde tespit edildi.

Samsung Galaxy S24 Ultra yeni bir S Pen ile gelecek

Samsung Galaxy S24 Ultra için S Pen Çevrimiçi listeye bakıldığında, veritabanı, Galaxy S24 Ultra’nın S Pen’inin EJ-PS928 model numarasını taşıdığını gösteriyor. Bu S Pen modeli, Galaxy S24 Ultra ile ilişkilendirilen SM-S928 stilus ile aynı. Bluetooth sertifikası, S24 Ultra’nın bir S Pen içereceğini teyit ediyor ancak stilus veya akıllı telefonla ilgili başka ayrıntıları ortaya çıkarmıyor.

Yeni nesil bir akıllı telefon olduğundan, en son S Pen’in tasarımında iyileştirmeler veya özelliklerine veya işlevlerine eklemelerle gelmesi bekleniyor. Bugün (3 Kasım 2023) daha önce, Galaxy S24 serisinin muhtemel lansman tarihi ve premium serinin sızdırılan renk seçenekleri hakkında da bilgi verdik. Galaxy S24 Ultra’nın diğer iki modelle birlikte 17 Ocak’ta piyasaya sürülmesi ve özel bir Altın rengi seçeneği ile sunulması bekleniyor. Samsung geçtiğimiz ay S Pen’in Creator Edition’ını da duyurdu, bu nedenle S24 Ultra‘nın S Pen’inde de bazı yeni özellikler görebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir